خانه / آموزشی / رایانه و اینترنت / وردپرس / رصد قالب و افزونه های وردپرسی با wpsniffer

رصد قالب و افزونه های وردپرسی با wpsniffer

نت ناب: امروزه انتخاب بین برترین قالب و افزونه های وردپرسی به امری طاقت فرسا تبدیل شده زیرا این بازار پرجمعیت وردپرس حاصلی به پهنای هزاران قالب، افزونه، سرویس های مبتنی برهاست و توسعه دهندگانی با پرچم وردپرس داشته جمعیتی که در کنار فراوانی امکانات و رهایی مدیران نوپای پایگاه ها از کد نویسی مشکلی به نام انتخاب را بر سر راهشان قرار داده. در این بازار پرجمعیت تنها باید با برترینها کار کرد و انتخاب نمود اما پیدا کردن یک محصول مناسب با موضوع فعالیتتان در بین این همه قالب شاید برای غیر حرفه ای ها کمی سخت باشد  گاهی اوقات هم با محصول کاربرد و کاربر پسندی روبه رو می شوید اما راه دسترسی به آن را ندارید. برای اینکه کار دو راه دارید یا در انبوهی از مطالب و پیشنمایش های فریبنده فرو بروید یا با WPSniffer آشنا بشوید.

wpsniffer

برترین قالب و افزونه های وردپرسی

WPSniffer به شما این امکان را می دهد تا با برنرین قالب ها، افزونه ها، سرویس های هاست، و توسعه دهندگان وردپرسی آشنا شوید و بنا بر موضوعی که می خواهید در آن فعالیت کنید انتخاب صحیح خود را داشته باشید با ورود به وبسایت با لیستی از برترین قالب های وردپرسی مواجه می شوید که اطلاعاتی در مورد سرعت بارگذاری و تعداد کاربران این قالب را به شما می دهد و با کلیک بر قالب مورد نظر نمونه ای از وبسایت هایی که با این قالب راه اندازی شده اند را به شما نشان می دهد این لیست به خوبی قدرت و کارایی یک قالب را جدا از ظاهر فریب دهنده پیشنمایشش به شما نشان می دهد. توسعه دهندگان هم می تواننند نهایت بهره را از این سرویس ببرند چرا که با جدید ترین قابلیت هایی که همکاران(بخوانید رقیب) به دست آورده اند، آشنا شوند و از قافله ی تند وردپرس جا نمانند.

با ورود به صفحه هر محصول اطلاعات مفیدی در مورد رتبه و سازنده ی ابزار موردنظر قیمت و سرعت بارگذاری و لینک مرجع به شما می دهد. همچنین این سایت از یک جستجوگر بهینه به همراه فیلتر های متعدد برای یافتن ابزاربهره میبرد. و در منوی سمت چپ سایت می توانید در دنیایی از پوسته ها، افزونه ها، اشخاص و هاست هایی با پشتیبانی از وردپرس پا بگذارید.

پیدا کردن نام قالب یک سایت

شاید برایتان پیش امده که در حین وب گردی های روزانه با صفحاتی دلربا روبرو شوید وآرزوی داشتن سایتی با همچینشکل و شمایلی باشید و خیلی وقت ها پیش آمده کنجکاو شوید آن سایت چگونه و با چه قالبی چنین ظاهر کاربر پستدی را برپا نموده. با افزونه ی WPSniffer برای مرورگر Chrome به راحتی به نام و پیوند مرجع قالب دسترسی پیدا کنید کافیست افزونه را پس از دریافت از لینک بالای سایت WPSniffer یا از مخزن Chrome Store نصب و با رفتن به سایت موردنظر و کلیک بر آیکون افزونه در تولبار بالایی کروم نام و لینک قالب را بدست آورید.

wpsniffer

WPSniffer شما را از سردرگمی در می آورد و به شما کمک می کند تا از چاله ی انتخاب بیرون بیایید همچنین شما را جدید ترین ها و محبوب ترین های وردپرس آشنا می سازد و به عنوان Wikipedia دنیای وردپرس عمل می کند بسیاری از قالب های برتری که در WPSniffer  معرفی شده در وردپرس یار ترجمه و آماده نصب بر روی وبسایتتان می باشد می تواند سری به قالب های فارسی وردپرس یار نیز بزنید. آدرس وبسایت وی پی اسنیفر:  wpsniffer.com

منبع: وردپرس یار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 39 = 46

Powered by moviekillers.com